Imagene.me: strona www

Hello

IMAGENE

Strona www dla badań genetycznych

Pomysł, architektura, projekt i teksty na stronę internetową dla badań diagnostycznych DNA.

W Polsce istnieją firmy, które wydają się być wzięte żywcem z przyszłości. Dziś to już nie science fiction, że można zbadać DNA i wyprzedzić pojawienie się choroby, albo przez badanie genetyczne sprawdzić, jaka jest przyczyna dolegliwości. Bez zgadywania, sam konkret. To niesamowite, że takie firmy działają już w Polsce i całkiem nieźle sobie radzą. Dla imagene.me stworzyliśmy projekt i tekst strony internetowej, na której można w prosty sposób dowiedzieć się: po co robić badanie DNA, kiedy jest wskazane badanie genetyczne, jak wygląda procedura, jakie są przewagi badania DNA imagene.me Na stronie można w łatwy sposób wybrać i zakupić badanie. Zakres prac: pomysł na stronę www teksty na strony www makiety i projekty stron internetowych.
Kontakt

// ZAKRES //

Projekt obejmował

Makieta strony

internetowej

Projekt strony

Internetowej

Teksty na www

językiem korzyści

Koordynacja

projektu

Teksty językiem potrzeb

Przed napisaniem tekstów przeanalizowaliśmy potrzeby i obawy potencjalnych użytkowników strony – klientów firmy. Tworząc tekst odpowiedzieliśmy na nie prostym i czytelnym językiem.

Prosty język w trudnej branży

Badania DNA to w Polsce wciąż dopiero raczkująca dziedzina. Dlatego priorytetem było dla nas stworzenie takiej strony, która prostym językiem wytłumaczy po co warto robić badanie genetyczne.

//Case Study//

Zobacz, co już zrobiliśmy?

// Napisz do nas//

Bezpłatna konsultacja.

Nadal nie wiesz, czy nam zaufać?
Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź, jak myślimy o Twoim biznesie. Zastanawiasz się, dlaczego robimy bezpłatną konsultację? Czy to jakiś haczyk? Nie. Po prostu wiemy, że wybór agencji to dla Ciebie duży stres. Chcemy, żebyś miał okazję nas poznać i sam zdecydować, czy możemy Ci pomóc. Na tej rozmowie wie zobowiązujesz się do niczego i nie ponosisz kosztów. Po niej sam zdecydujesz, czy chcesz i możesz pracować z nami.