Calenday – Teksty na stronę www

Hello

CALENDAY

Teksty dla innowacyjnej aplikacji trenerskiej

Wyobraź sobie, że jesteś trenerem personalnym. Masz 15 podopiecznych, którzy ciągle zmieniają Twoje godziny spotkań, a Ty – zamiast ćwiczyć wisisz ciągle na komórce i przekładasz spotkania…

Tak, mogłoby tak być, ale… na szczęście powstał calenday.io – inteligentny kalendarz, który pod nadzorem trenera pomaga zautomatyzować proces układania, przekładania spotkań. 
Przed napisaniem tekstów przeanalizowaliśmy potrzeby i obawy potencjalnych użytkowników. Tworząc tekst odpowiedzieliśmy na nie prostym i czytelnym językiem.
Kontakt

// ZAKRES //

Projekt obejmował

Teksty na www

Opracowane językiem potrzeb

CTA i hasła

produktu

//Case Study//

Zobacz, co już zrobiliśmy?

// O projekcie//

Referencje od Calenday

Musieliśmy szybko wypuścić stronę internetową dla startupu by jak najszybciej sprawdzić grupę docelową. Potrzebowaliśmy nie tyle wypełniaczy na stronie (by było cokolwiek), a kogoś kto wyciąganie wartość, przemyśli całą historię. Nie tylko dostarczyli treści (w paru wersjach!), ale przede wszystkim wyszki z inicjatywą zmian. Tak zaangażowanej, pomysłowej Brand Useful można tylko pozazdrościć 🙂  Poradzili sobie z tymi zadaniami lepiej niż fantastycznie. Poukładali nam wszystko od początku, stworzyli podwaliny pod dalszy rozwój firmy, a co najważniejsze, otworzyli nam głowy i mocno w nich posprzątali, układając pewne kwestie od nowa. Gorąco zachęcam do skorzystania z usług firmy Brand Useful jeśli tylko prowadzisz firmę i zablokowałeś się na etapie docierania do klientów z ofertą. Takich magików marketingu to ze świecą szukać w morzu przeciętności na rynku usług marketingowych.